W historii Polski hierarchowie Kościoła katolickiego byli już wieszani przez Polaków za zdradę ojczyzny i pracę dla wrogów. Nadszedł chyba czas na kolejny osąd ludu i wymierzenie stosownej kary. Może wieszać nie będą, ale chłosta jakaś byłaby wskazana i to w południe niedzielne na rynku w Krakowie. Hi, hi, hi…

  Watykan ogłosił, że kardynał Dziwisz postępował prawidłowo w sprawach dotyczących przestępstw pedofilskich popełnionych przez księży w jego diecezji. No właśnie. Oświadczenie Watykanu zaskoczyło wszystkich, bo Stasiek może teraz w tak zwanej glorii opluć każdego, kto zarzuca mu jakieś nieprawidłowości czy tuszowanie pedofilii. A żeby było śmieszniej, to podobno Watykan dostał też dokumenty w sprawie oskarżenia o pedofilię samego Dziwisza i też nic nie zadziałało. Dzisiejszy program w TVN24 był szokujący.

Po opublikowaniu tylu informacji o Staśku i tylu jego publicznych krętactwach Watykan kolejny raz się ośmiesza i daje mu glejt. Kościół katolicki po prostu jest już po drugiej stronie mocy i oddaje cześć Antychrystowi. Jeśli ktoś czytał ze zrozumieniem Księgę Apokalipsy św. Jana i wierzy w Chrystusa jako Boga, to nie powinien mieć żadnych wątpliwości co do tego, kto umościł sobie gniazdko w sercu Watykanu w 1978 roku. Tak. Był to diabeł.

  Polacy masowo czczą szatana i stawiają mu pomniki. Nadszedł chyba ostateczny czas skończenia z tym grzechem albo ojczyzna zgnije nam do reszty.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s