Dzisiaj pojawiły się informacje, że wreszcie nastąpił przełom w reformowaniu polskich sądów przez pana Zbyszka i ruszy likwidacja Izby Dyscyplinarnej SN, a przede wszystkim Unia Europejska wypłaci Polsce kasę. No i przełom nastąpił. Pan Zbyszek wpadł na pomysł, że Polska nie będzie płaciła unijnych składek. Hi, hi, hi…

  Jeśli nawet uda się przeforsować pomysł Ziobry ze składkami, to wpływy z unijnych funduszy miały być dużo większe, zatem Ziobro, celując w okolicę zera, jest już poniżej zera. Hi, hi, hi… Geniusz po prostu!

  Mamy kryzys ekonomiczny pełną gębą i rekordową inflację rokującą wzrost. Wyprodukowano w Polsce mnóstwo pieniędzy i dług publiczny poutykano po szafach niczym trupy. Jedyne realne pieniądze na ratowanie ludzi i gospodarki mogą przyjść z Unii Europejskiej, a te pierdoły opowiadają bajki o rekompensowaniu przez Polskę strat składkami. Nie dość im, że płacą kary odliczane od środków dla samorządów, to jeszcze chcą wywołać wojnę o składki. Nie wiemy przecież, jaka będzie procedura karania Polski za niepłacenie składek, bo chyba jeszcze nie było takiego postępowania. A może karą będzie zawieszenie w prawach członka?

  Szybki polexit jest pewnie marzeniem sennym pana Zbyszka. Nie wiem tylko, czy taki osobnik w ogóle jeszcze śni normalnie, czy ma tylko koszmary senne związane z rozliczaniem go za wszystkie krzywdy, jakie wyrządził przyzwoitym ludziom. Tak. Brak unijnych środków też krzywdzi niewinnych ludzi w Polsce, a pisowski bóg od papy Rydzyka patrzy na pana Zbyszka i sny jeszcze bardziej poplącze. Hi, hi, hi… Papa Rydzyk zresztą na unijne datki też czeka w kolejce i też cierpi.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s