Dzisiejsza rocznica katastrofy polskiego samolotu pod Smoleńskiem jest obchodzona w szczególnych warunkach, bo toczy się wojna Rosji z Ukrainą. Niestety, jeden z największych łobuzów w polskiej polityce postanowił i tę wojnę wmieszać w rojenia o zamachu smoleńskim, w którym podobno „zmordowano” mu brata.

  Szczyt smoleńskiego wzmożenia odbędzie się jutro o jedenastej przed południem, ale już dzisiejsze, wieczorne wystąpienie Wielkiego Guru z Żoliborza jasno pokazało, czego możemy spodziewać się przez najbliższe dni, tygodnie i miesiące. Zachód musi im pomóc wsadzić do więzienia Tuska i jego rosyjskich oraz polskich wspólników smoleńskiej zbrodni. Trzy lata czekali na ujawnienie tej wielkiej prawdy i doszli do tego momentu. Trzy lata odjęte od sześciu lat rządów Wielkiego Stratega z Żoliborza dają nam trzy lata, podczas których nie czekali na to objawienie. Nie rozumiem, ale nie chcę już rozumieć czegoś, co z założenia wymaga wielkiej wiary do zaakceptowania prostych kłamstw.

  Prezes Kaczyński dochodził dwanaście lat i dojdzie dopiero jutro. No, mamy fenomen w skali światowego lotnictwa, bo dojdzie bez dowodów, bez wraku samolotu i bez odpowiednich ekspertów od dochodzenia. Rozgrzebywanie zwłok nie pozwoliło wcześniej dojść, a teraz wojna w Ukrainie pozwoliła? No, fenomen mamy w dochodzeniu.

  Poseł Kaczyński sprofanował chyba już wszystko w Polsce. Kościół katolicki sprowadził do roli tuby propagandowej partii. Autorytet sądów i trybunałów zamienił na kwestie kulinarne. Policję zmienił w osobistych ochroniarzy. Wojsko już na początku rządów upodlił pod Misiewiczem od Tośka. Sejm natomiast przerobił na maszynkę do wielokrotnej reasumpcji. No cóż. Kiedy już jutro poseł dojdzie i ukarze wszystkich, to w ramach satysfakcji po tym dojściu – mam nadzieję – da Polsce i Polakom odpocząć od siebie.

  Piotr Tomski  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s