Kiedy zobaczyłem spotkania Putina z bliskimi współpracownikami i dystans, jaki go dzielił od tych ludzi, to zrozumiałem, że jest z nim bardzo źle. Z ostatniego wywiadu w „Wyborczej” z Chodorkowskim wynika, że Putin już nie ufa nikomu, a jest otoczony głównie tchórzami i chciwcami. Jeśli złoży się moje spostrzeżenia i informacje od Chodorkowskiego, to na moje oko Putin umiera i chce umrzeć razem z całą Rosją.  

  Najprawdopodobniej Putin przechodzi jakąś poważną chorobę i stosowane leki spowodowały spadek odporności jego organizmu, co w przypadku groźby zarażenia koronawirusem usprawiedliwia w jakimś stopniu lęki i ciągłe zachowywanie dystansu. Putin boi się śmierci, ale pewnie wie, że zbliża się ten moment i może chce po prostu odkładać go możliwie najdłużej, żeby przejść do historii jako car odnowiciel rosyjskiej potęgi militarnej. Hi, hi, hi…

  Kiedy car się boi, to bojarzy od tego strachu umierają. Podobno w Rosji już znajdują pierwszych winnych niepowodzeń wojennych i pozbawiają ich wolności, a same wojenne niepowodzenia już kosztowały życie generałów. Majątki najbogatszych Rosjan za granicą też kurczą się błyskawicznie i dochodzi nawet do upokarzających scen ucieczek ich jachtów na wody międzynarodowe, żeby nie aresztowano ich w portach. Rozwój takich zdarzeń może ich zrujnować, a zrujnowani bojarzy dla cara są tylko zepsutym „mięsem armatnim”.

  Nie wiem, co stanie się z Putinem w najbliższym czasie, ale życzę mu definitywnego końca jego dolegliwości fizycznych i również tych psychicznych. No i wyrażam gotowość osobistego udziału w rozwiązaniu jego wszystkich problemów jednym – tak zwanym w Polsce – strzałem katyńskim. To rozwiązanie mogłoby na dzisiaj wprowadzić w świecie wiele dobra, natomiast brak tego rozwiązania będzie kosztował świat wiele istnień niewinnych ludzi.  

  Piotr Tomski 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s