Poseł Kaczyński prowadzi gry, których nie może wygrać. Śmieszne to jest i głupie, bo świadczy tylko o jego wyjątkowej słabości. Co to jest za lider, którego nie słucha jedna trzecia współpracowników w klubie parlamentarnym?

  Rozumiem intencje podjęcia takich działań przez Kaczyńskiego z zamiarem zrzucenia odpowiedzialności na przeciwników z opozycji, ale nie rozumiem doprowadzenia do buntu ponad siedemdziesięciu posłów klubu PiS, bo tego już nie da się wyjaśnić. Jeśli to miało przykryć Pegasusa albo śmierć „dodatkowych” dwustu tysięcy Polaków, to śmiech potrwa najwyżej jeden dzień i problem wróci. Kaczyński z osłabioną pozycją po tak dziwnym, dzisiejszym wystąpieniu nie będzie miał siły na walkę o inne sprawy.

  Pierwszy miesiąc roku z polskim, nowym ładem jest ogólnie bardzo zły dla posła Kaczyńskiego. Ludzie są wściekli na drożyznę, na chaos podatkowy, na zapaść w służbie zdrowia, na uwiąd organów ścigania i przede wszystkim na brak perspektyw rozwoju. Nie da się nawet rodzić dzieci w Polsce bez strachu u kobiet. Czy w tej sytuacji poseł Kaczyński może dalej rządzić Polską? Czy może dalej zrzucać odpowiedzialność na opozycję za Polskę w ruinie? No właśnie. Od sześciu lat może i rządzi i zrzuca odpowiedzialność na wszystkich, natomiast z siebie robi … zabawcę narodu. Hi, hi, hi… I są tacy, którzy mu wierzą, bo oglądają politykę wyłącznie w TVP.

  Słuchałem apelu polityków PiS do opozycji, który wybrzmiał zaraz po sejmowym głosowaniu: opamiętajcie się i nie przeszkadzajcie. Zapomnieli już, że ich posłowie byli przed chwilą przeciw nim. Hi, hi, hi…

Na koniec już dodam, że musimy znaleźć sposób na wciągnięcie Polski w wojnę z Rosją, a na wojnie jak na wojnie będziemy mogli spokojnie postrzelać do wszystkich szkodników. Hi, hi, hi… Sojusz z Wielką Brytanią i Ukrainą jest wzorowym krokiem w kierunku wojny.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s