Zaczynam powoli rozumieć intencje Kaczyńskiego i jego wspólników w przestępczym procederze kierowania największym związkiem przestępczym w historii odnowionej Rzeczypospolitej. Kaczyński odchodzi i chce odejść w towarzystwie możliwie największej liczby Polaków, żeby to wniebowzięcie było znośne, bo on przecież z obcymi nawet się nie dogada, skoro zna tylko język polski.

  Pandemia ma dziesiątkować społeczeństwo. Wojna ma wybuchnąć wkrótce w postaci atomowej, żeby od razu liczba ofiar była konkretna, a Polska nie była wspierana przez nikogo. Plany Wielkiego Stratega to jest zagłada, która z szoah zrobi małą czystkę etniczną.  

  Chrystus, to jest oczywiste, był Polakiem. Bóg jako jego ojciec musiał być Polakiem. Konsekwentnie Maria też musiała być Polką. Reszta niebiańskiego towarzystwa jednak polskiego może nie znać i lepiej się zabezpieczyć, zabierając ze sobą większość swojego otoczenia. Hi, hi, hi … Wszyscy powinni być za to wniebowzięcie pozgonnie wdzięczni wodzowi.

  Jeśli jest bóg, to ująwszy rzecz poważniej, Kaczyński będzie smażył się w piekle. Diabeł ustawi dla niego specjalny kocioł, z którego będzie patrzył na pełzające wokół miliony potworków – zdeformowanych ludzkich płodów. Będzie w tym piekle przez całą wieczność słyszał płacz tych zniekształconych zbiorów ludzkich komórek. Będzie w tym piekle słyszał jęki chorych na nowotwory i inne źle leczone choroby przewlekłe w Polsce.

  Jeśli nie ma boga i diabła, w co osobiście głęboko wierzę, to wniebowzięcie Polski nie nastąpi, natomiast cały trud Kaczyńskiego pójdzie na marne. Udział w działalności Kościoła katolickiego bierze coraz mniejsza liczba Polaków i te wysiłki w kierunku powiększenia liczby zgonów (chrztów i pogrzebów) tracą w ogóle sens. Kaczyński musi żyć. Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s