Chciałbym złożyć wniosek do Sejmu, żeby wprowadzić wyjątek do kodeksu karnego, który przewidywałby karę śmierci za bycie Mejzą. Pomysł tak samo dobry, jak ten z dożywociem za aborcję. Hi, hi, hi …

  Wielce Szanowny Pan Poseł Łukasz Mejza został bezpardonowo zaatakowany za chęć pomagania ludziom ciężko chorym, dla których zwykli lekarze nie mieli już żadnych propozycji. Nie jest ten pan lekarzem i nie mógł w ogóle ocenić tego, co robił pod wpływem uleczonego wspólnika. Uwierzył. Czy za wiarę będziemy Pana Posła karać? Nigdy!!!

  Jakiś poseł z PiS zaczął nawet dowodzić, że „szeptuchy” na Podlasiu też pomagają chorym i w zasadzie można zorganizować wyjazdy do nich z całej Polski w celu leczenia przypadków beznadziejnych, co z całą pewnością pomogłoby polskiej służbie zdrowia. Jedni do „szeptuch”, drudzy na mszę do kościoła i problemy zdrowotne Polaków zostaną rozwiązane. Szczepionki są niepotrzebne w takiej sytuacji nikomu.

  Zastanawiałem się często, gdzie jest granica absurdu w tłumaczeniu niegodziwości pisowskich działaczy. Takiej granicy już nie ma. Skoro można oszukiwać, ćpać, fałszować dokumenty czy po prostu kraść publiczne pieniądze, to chyba wszystko jest dopuszczalne. Prokuratury w całej Polsce nie kiwną palcem w kierunku pisowców, a telewizja publiczna odwróci każde doniesienie o nich na ich korzyść. Przyzwoitym ludziom pozostaje zatem przyglądać się temu zjawisku i czekać, aż pisowcy zażrą się sami albo poddadzą się super terapiom z komórek macierzystych, po czym znikną za dotknięciem różdżki czarodzieja Jarosława z Żoliborza.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s