Kanclerz Niemiec i prezydent Francji podjęli w ostatnim czasie rozmowy z prezydentem Putinem i prezydentem Łukaszenko na temat problemów z imigrantami na granicach unijnych. Tak zupełnie przypadkiem dotyczy to Polski, o której znowu mówi się bez udziału Polaków. Wstaliśmy z kolan i leżymy pod stołem. Hi, hi, hi …

 Fundamentaliści religijni ustawiają prawo w Polsce, pseudo nacjonaliści atakują inaczej myślących a rząd wspiera i finansuje te ekstrema, żeby podtrzymać poparcie najtwardszego elektoratu. Odpowiednia propaganda medialna ma zagospodarować to większościowe stado bez mózgów, któremu wystarczą ochłapy z pańskich stołów, żeby walczyć z każdą formą zmian. Niestety. Ciemnota religijna pozwala doskonale zarządzać stadem baranów, które zniszczy każdy zalążek postępu. 

 Polskie państwo stało się właściwie jawną organizacją przestępczą, której nikt nie ściga, bo hierarchiczną prokuraturą kieruje jeden z szefów tej organizacji. Nie wiem, do czego Polska dojdzie dalej, ale już w obecnym punkcie jest na poziomie – zero. Kolejne wyroki w sprawie polskich sędziów pokazują, że doszliśmy do ściany. Nie możemy dalej udawać, że jesteśmy elementem międzynarodowych organizacji, których prawa nie przestrzegamy. To nie Polacy przecież będą określać, co ich obowiązuje, a co nie obowiązuje. 

 Proponuję wobec powyższego wniosek do Watykanu o połączenie państw. Może przejdzie i upiecze się dwie pieczenie przy jednym ogniu: będziemy w Europie i nie będziemy musieli przestrzegać żadnych przepisów prawa. Papież załatwi resztę. Hi, hi, hi … Zapomniałem, że papieżem już nie jest Polak. 

 Jan Woliński  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s