Dzisiaj mówienie o delegalizacji PiS może być odebrane jako lekkie szaleństwo. Czas jednak płynie i trzeba się przygotować na zmianę władz w Polsce oraz ostateczne wyeliminowanie z polskiej przestrzeni publicznej różnej maści fanatyków (faszystów, narodowych socjalistów, autokratycznych populistów, twardogłowych ultra katolików) którzy są zagrożeniem dla dalszego funkcjonowania Polski w postaci demokratycznej republiki.

  Dziwnym trafem wszyscy wyżej wymienieni fanatycy kręcą się wokół PiS, są finansowani przez państwo dzięki PiS i są przede wszystkim bezkarni dzięki PiS. Wszystkich fanatyków wokół PiS generalnie łączy jedno: religia. W tym momencie, jeśli moje spostrzeżenie na temat religijnego charakteru spoiwa wszystkich fanatyków jest słuszne, mamy do czynienia z gigantycznym naruszeniem art. 25 Konstytucji RP. Każdy polityk z obozu rządzącego przy łamaniu prawa lub nawoływaniu do jego łamania powinien ponieść odpowiedzialność karną, która wynika z art. 231 Kodeksu Karnego.  

  Polska musi pozostać państwem świeckim, bo tak stanowi polska konstytucja i tego chce większość obywateli, a zatem delegalizacja PiS z powodu permanentnego jej naruszenia jest zasadna. Równie poważnym problemem jest naruszanie podstawowych zasad praworządności wynikających z przyjętych przez Polskę traktatów i konwencji, zwłaszcza w zakresie prawa obywateli do niezależnych sądów. Wiemy, że PiS chce wpływać na sędziów, a to jest niedopuszczalne i musi skończyć się odpowiedzialnością wynikającą z art. 231 KK.

  Trzecim powodem jest ogromny poziom korupcji w Polsce w jej różnych odmianach. Politycy są jawnie korumpowani stanowiskami. Sędziowie i prokuratorzy są korumpowani stanowiskami. Obywatele są korumpowani wypłatami świadczeń w odpowiednim momencie, żeby pozyskać ich głosy wyborcze. Śmiało mogę napisać, że PiS stworzył związek przestępczy o charakterze zbrojnym, natomiast poseł Kaczyński nim kieruje w ramach kierowniczej roli partii w tym związku.  

  Czwartym powodem i chyba ostatnim z tych ważnych przy delegalizacji PiS jest wykorzystywanie do partyjnej propagandy publicznej telewizji i pompowanie do niej dużych środków z kasy państwowej.  

  Delegalizacja PiS i kolejna Norymberga nie będzie trudna do przeprowadzenia. Musimy tylko chcieć.

  Piotr Tomski   

Jedna uwaga do wpisu “Jak zdelegalizować PiS

  1. Należy pojąć kroki prawne w stosunku do KK w Polsce. Rozliczyć sumiennie każdą złotówkę zagrabioną przez kościól , każdy czyn zabroniony prawem i ludzi którzy doprowadzili do rozpasania kościoła i współpracy z politykami.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s