W momencie, w którym polski rząd ma kilka poważnych problemów na arenie międzynarodowej i chyba jeszcze poważniejsze problemy wewnętrzne, zaczyna się „walić kijem w klatkę” obrońców praw człowieka i próbuje się odświeżyć konflikt polskiego zaścianka z postępową częścią Polaków. Gra to jest tragiczna i, jeśli istnieje bóg katolicki, to wszyscy zwolennicy PiS oraz Kai Godek pójdą czwórkami prosto do piekła.

  Pewien mój znajomy w tej sytuacji powiedziałby do pisowców: ja z wami nie rozmawiam, bo wy jesteście złymi ludźmi. Może to najprostsze rozwiązanie należy zacząć bezwzględnie stosować. Wiem, że trudno tak mówić prosto w oczy tym ludziom, ale przecież nikt ich nie zmusza do nieludzkiego podejścia do innych. Nikt ich nie zmusza do zamknięcia swoich głów i serc na odmienność – seksualną, rasową, narodowościową czy kulturową. Niestety. Zło jest złem i należy je wskazywać.

  Pęknięcie Polski na pół nie potrwa już długo, moim zdaniem. Nie wierzę w to, że Polacy będą długo tkwić w tych archaicznych przekonaniach o homoseksualizmie, który wyklucza. Świat Zachodu, do którego większość Polaków aspiruje, jest akurat w tym względzie zupełnie inny i Polacy już to widzą. Równość polega też na równym traktowaniu osób LGBTQ+ i swobodnym podejściu do ich ekspresji, bo dzisiaj dopuszczalne formy ekspresji w działaniach ludzkich są bardzo bogate. Jeśli ktoś nie chce się z tym pogodzić, to zawsze może zamknąć się w domu, w zakonie albo usunąć sobie oczy. Hi, hi, hi … Tkanki do przeszczepów z gałek ocznych są dość dużo warte i te środki można przeznaczyć na fundację ojca dyrektora, co z całą pewnością będzie ogromną zasługą przy piekielnym kotle. Hi, hi, hi …   

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s