Facet, który płaci swoim ideowym przeciwnikom sto tysięcy złotych, żeby mu wykształcili córkę, musi mieć jakiś problem z głową. Wyobraźni mu chyba nie brakuje? I co będzie z jej cnotami niewieścimi, drogi Rafałku? 

 Podobno „rodzima kanalia” załatwiła Rafałkowi zakaz wjazdu do Wielkiej Brytanii. Pominę już kwestię niegrzecznego słownictwa naszego mistrza, ale myślenie o wielkich mocach sprawczych kogokolwiek z Polski na Wyspach Brytyjskich jest niemądre. Rafałkowi, oczywiście, nie przyszło do twardej głowy, że przyczyna tkwi właśnie – wyłącznie w jego twardej głowie. Wygłaszane publicznie przez Rafałka zdania mogą być rasistowskie i szerzyć nienawiść na różnym tle, a to z kolei dyskwalifikuje go z grona osób „oczekiwanych” w Wielkiej Brytanii. 

 Odrębną kwestią jest sama chęć wyjazdu do kraju, w którym „dżenderowi” lewacy niszczą chrześcijańskie wartości. Po co Rafałek tam chciał jechać? Prywatnie? Kiedy ktoś jest takim pryncypialnym idealistą i dla Polski w TVP pracuje przez całe dnie i noce, to nie ma – prywatnie. Hi, hi, hi … A córkę uczy się po męsku, gdzie jest jej miejsce w szeregu, w którym ma gromadę dzieci urodzić dla Polski . Hi, hi, hi … Żaden przyzwoity patriota polski nie oddałby swojego dziecka w łapy zboczeńców z LGBTQ+. 

  Rafałku, gdzie jest twój honor? Ty im płacisz, a oni mają cię w du…ie i ty dalej im płacisz i jeszcze się tam pchasz nieproszony. Obudź się Rafałku. 

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s