Dzisiejsza konferencja prasowa w NIK jasno pokazała, że pan Zbyszek poszedł za daleko w sprawach finansowych i musi ponieść odpowiedzialność karną za swoje błędy. Kontrolerzy NIK nie złożyli zawiadomienia bezpośrednio na temat pana Zbyszka, ale wydaje mi się po tych pięciu innych zawiadomieniach, że to jest tylko kwestią czasu.

  Po poniedziałkowych publikacjach o kumoterstwie i nepotyzmie w obozie rządzącym ta konferencja jest domknięciem problemu przestępczego rozkradania publicznych pieniędzy. Pan Zbyszek z kolegami okradł już kilka lat temu Unię Europejską z pieniędzy przeznaczonych na ochronę klimatu, które przeznaczył na działalność partyjną. Ma więc doświadczenie w manipulacjach, zacieraniu śladów i bezkarności, a teraz jedynie skala tej grabieży wzrosła. Propaganda rządowa, oczywiście, stara się przykryć wszystko i wrzucić do jednego worka z kłamstwami opozycji, które określane są jako bezradne ataki na „świętą” partię, ale mam wrażenie, że dzisiaj nawet najtwardszy elektorat przynajmniej się zastanowi nad panem Zbyszkiem.

  Pan Zbyszek jest obciążeniem dla PiS, ale przy tak nikłej większości w parlamencie ogon będzie kręcił psem i tyle. Hi, hi, hi … Kaczyński z Ziobro „idą w dyszlu” niczym prawdziwe gity i funfle spod celi. Taki związek wiele znaczy i może się zakończyć wyłącznie w jeden sposób – śmierć. Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s