Pani marszałek Witek w ramach partyjnych interesików i rozgrywek została zwykłą oszustką. Powołała się na pięć opinii prawnych, które nie dotyczyły problemu, jakim zajmował się Sejm.

  Dla mnie najistotniejszym elementem jest całkowity brak wartości społecznych w sprawie „lexTVN”. Rozumiałbym tę oszustkę, gdyby robiła coś dla dobra wspólnego. Wtedy kłamstwo proceduralne jest poświęceniem jakiegoś dobra prawnego, dla znacznie wyższego dobra; zachodzi tak zwana wyższa konieczność. Rozumiałbym, ale też dalej uważałbym, że należy dobro osiągać prawdą, bo kłamstwo jest złem samym w sobie i zbyt często o tym się przekonywałem na podstawie własnych doświadczeń.

  No właśnie. Kiedy TVN mówi prawdę o PiS, to należy zlikwidować TVN. Pozbawiając Polaków dostępu do informacji o faktach niewygodnych dla rządu i partii, pisowcy chcą utrzymać władzę, która powoli wymyka się im z rąk. TVP nie zapewni zwycięstwa i obowiązywania wszędzie kłamstw partyjnych, jeśli inna stacja będzie dla wszystkich dostępna z innym przekazem.

  Marszałek Witek od dawna jest uległa wobec Wielkiego Guru z Żoliborza i mogę śmiało postawić tezę, że należy do grona najgorliwszych wyznawców „kultu kaczyzmu”. Dla sądu i wymiaru kary dla tej pani nie będzie żadnych okoliczności łagodzących. Miała pełną wiedzę o partyjnym charakterze sprawy reasumpcji i bezprawnej decyzji. Norymberga w Polsce musi się powtórzyć. Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s