Wybory w Rzeszowie, afera mailowa Dworczyka i wybory RPO pokazały, że partia rządząca traci znaczenie. Polacy mają dość nieudolności.

  Tłumaczenia niektórych działaczy PiS na temat niepopierania senator Staroń przez Kaczyńskiego były dowodem na to, że bolesna była ta porażka, a zwłaszcza bolało samo wystąpienie pani Staroń w Senacie, które obnażyło jej brak kompetencji i przede wszystkim ograniczoną sprawność intelektualną. Wielki Strateg z Żoliborza zakiwał się w intrygach i wybrał osobę, która nie nadaje się nawet do samych wystąpień publicznych. Rozumiem, że pani Staroń przeszła ciężką chorobę i jest zasłużona w pomocy dla „potrzebujących“, ale życie jest brutalne, a świat nie stoi w miejscu i nie świętuje zasług dłużej niż mgnienie oka. Jest mi w ogóle przykro, że doszło do tego wystąpienia w Senacie.

  Tłumaczenia wielu propagandystów PiS na temat rosyjskich działań w aferze mailowej były również dowodem na bolesną porażkę. Jeśli nawet korespondencja najwyższych urzędników z PiS nie jest bezpieczna, to jak można myśleć o bezpieczeństwie Polski, zwłaszcza że informacje o tym bezpieczeństwie trafiały właśnie na te prywatne, zhakowane skrzynki mailowe. Kaczyński jest przecież bezpośrednio odpowiedzialny w rządzie za to bezpieczeństwo i jego dywagacje o rosyjskich atakach na Polskę nie załatwią problemu nieodpowiedzialnego i infantylnego zachowania jego współpracowników.

  Rzeszów był najlepszym przykładem upadku PiS, bo wynik mówi sam za wszystko. Dodam jeszcze tylko, że Kaczyński – intelektualnie sprawny jak senator Staroń – pomylił Rzeszów ze Szczecinem i musiało się to skończyć wielkim laniem. Ludzie swoją godność mają i stare pryki nie będą nimi pomiatać po całej Polsce. Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s