Ten apel należy, oczywiście, kierować do polityków tak zwanej „Zjednoczonej” Prawicy, którzy nie potrafią skończyć z godnością swojego upadku. Ich gry i intrygi doprowadziły do narodowej tragedii oraz setek tysięcy zmarłych Polaków.

  Jeśli ktoś nie potrafi zarządzać państwem, to powinien natychmiast zniknąć z przestrzeni publicznej i nie tracić czasu koniecznego dla rozwoju społeczeństwa. Społeczeństwo zatrzymane w rozwoju umiera i poddaje się innym społeczeństwom. Kiedyś temu służyły wojny, dzisiaj natomiast wystarczą: polityka, odpowiednio prowadzone biznesy i propaganda. Efekt mamy taki, że Polacy w normalnych warunkach egzystują jedynie na emigracji w innych społeczeństwach, a w Polsce muszą pazurami walczyć o życie na granicy bezpieczeństwa socjalnego.

  Emeryci żyją w skrajnej biedzie. Nie mają pieniędzy na leki, czynsze czy opłacenie miejsca w domu starców. Pracowali w wielu przypadkach ciężko przez całe życie i system nie daje im za to bezpieczeństwa. Teraz właśnie ci ludzie zaczynają masowo umierać. Nie pomogą im trzynastki czy czternastki, bo zaległości w realizacji ich podstawowych potrzeb są tak duże, że krąg się zamyka.

  Poseł Kaczyński jest człowiekiem pozbawionym poczucia godności i w zasadzie nie powinien nigdy uczestniczyć w życiu publicznym. Jego tchórzliwy charakter i patologiczna niechęć do wolnych ludzi paraliżują go dzisiaj. Nie jest w stanie podejmować racjonalnych decyzji, a widmo utraty władzy i tym samym ochrony policyjnej przyprawia go o omdlenia. Tak, tak wygląda agonia PiS. Oszczędźcie sobie wstydu i zakończcie.

  Piotr Tomski 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s