Nie uwierzyłbym, że publiczna telewizja za pieniądze obywateli może prowadzić wojnę z jednym adwokatem, który toczył rozmowy ze swoim klientem. Celem tej informacyjnej wojny jest chyba powiadomienie widzów o tym, że ten adwokat jest przeciwnikiem PiS.

  Dwa dni głównym tematem w TVP Info jest mecenas Roman Giertych i portal internetowy „SokzBuraka”. Na Twitterze nawet pani sędzia Pawłowicz z Trybunału Konstytucyjnego wspiera dziennikarzy z TVP Info i nakłania do wytrwałości w zwalczaniu adwokata oraz portalu. Jeden z braci Karnowskich zaczął już nawoływać do stworzenia w Sejmie komisji śledczej w tej sprawie, czym przekroczył już moją wyobraźnię, bo nie wiem, co ma do tego Sejm i co ta komisja miałaby ustalić.

  TVP Info posunęło się do stwierdzenia, że wie, kiedy te materiały zostały uzyskane przez służby. I na pewno nie jest tak, jak sugerują wrogowie TVP Info, że materiały zostały zabrane z domu mecenasa podczas jego zatrzymania w ubiegłym roku. Wszystko jest jasne. Hi, hi, hi … TVP Info wie, że to mecenas płacił portalowi, a porozumiewano się kodem „Sebastian”. Hi, hi, hi … Sebastian był tak pojemnym kodem, że napisanie go sprawiało przekazanie gotówki w wiadomej wszystkim kwocie, w wiadomym miejscu i czasie. My mamy tylko w to wszystko uwierzyć.

  No i co panowie z TVP Info? Czy wasi „wrogowie publiczni” zrobili w ogóle coś złego poza ośmieszaniem PiS? A może zaczniecie wojnę ze wszystkimi Polakami, którzy śmieją się z PiS? Kto teraz zapłaci za wasze wyskoki? Tak tylko pytam, bo nie oczekuję odpowiedzi przed zmianą „dobrej zmiany”.  

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s