Kiedy wprowadzano stan wojenny w Polsce w 1981 roku wiele osób odetchnęło z ulgą. Nie udawajmy, że była to jakaś niewielka grupa zwolenników komunistów. Niestety.

  Dzisiaj jestem przekonany, że właśnie potrzebny jest taki stan wojenny, w którym poważna służba mundurowa zaprowadzi porządek. Skoro umiera najwięcej Polaków od czasów ostatniej wojny, to już nie można dłużej czekać. Jesteśmy na prawdziwej wojnie i wszystkich wrogów trzeba pozbawić wpływu na życie ludzi w Polsce.

  Nieudolność obecnych władz jest dosłownie zbrodnicza. Zajęci swoimi grami o wpływy, zyski i przyjemności zupełnie nie dbają o przeciętnych obywateli. Czy tylko w imię prawa obywatele nie mogą ich usunąć? No właśnie. Obywatele ginęliby jeden po drugim i nic by się nie zmieniło. Ostateczne rozwiązanie musi przeprowadzić znowu wojsko.

  Najśmieszniejsze w tym układzie jest to, że tak naprawdę to system peerelowski w Polsce obaliło wojsko, które przejęło władzę po partii i oddało ją w 1989 roku w ręce innego systemu politycznego. Może teraz ponownie trzeba obalić pisowską komunę? Hi, hi, hi …

  Stan wojenny mógłby być też sui generis resetem polskiego prawa, a byłoby co zmieniać. Byliby również odpowiedni ludzie, którzy w szybkim tempie przywróciliby demokrację i porządek w wielu dziedzinach życia społecznego. Przede wszystkim byłaby okazja na odrodzenie służby zdrowia, prokuratury, policji czy także publicznej telewizji. Może mamy już ostatnią szansę. Hi, hi, hi …  

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s