Od dawna sondaże robione przez agencje nieprzychylne PiS schodziły poniżej trzydziestu procent poparcia dla tej partii, ale jeszcze nigdy od 2015 roku sondaż zlecony przez media prorządowe nie miał wyniku dwadzieścia dziewięć procent poparcia dla „Zjednoczonej Prawicy”. Czekałem na tę chwilę długo. Hi, hi, hi …

  Dziwi mnie w ogóle poparcie dla partii matki ponad dwadzieścia procent, bo na tyle szacuję odsetek zagorzałych wyznawców Wielkiego Guru z Żoliborza, którzy zawsze usprawiedliwią każde łotrostwo PiS. Nie chcę ich oceniać i nie chcę analizować przynależności do grupy wyznawców sekty pisowskiej, bo każdy ma prawo do błędu albo wejścia na tak zwaną złą drogę. Każdy może również zrozumieć błąd i starać się go naprawić, dlatego cieszę się każdym nawróconym Polakiem. Hi, hi, hi … W niebie podobno bardziej cieszą się z jednego, nawróconego grzesznika niż ze stu ciągle wierzących, dobrych ludzi.

  Bój o odzyskanie władzy na pewno jeszcze będzie długi, bo nie widzę teraz w opozycji postaci gotowych do tego działania i mogących porwać za sobą miliony. Mamy za to marazm polityków PO, brak społecznego wyczucia u polityków Konfederacji czy też Lewicy i jakieś zagubienie w biegu Hołowni z zespołem. Antysystemowy Kukiz został chyba miłośnikiem systemu, natomiast chłopscy przedstawiciele w polityce powoli przestają istnieć. Nadziei na poprawę sytuacji nie widzę.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s