Pan prezes Obajtek jest tak genialnym menedżerem, że nie przepuścił nawet parówkom sprzedawanym na zarządzanych przez niego stacjach benzynowych. Cyrk wokół tego dżentelmena z Koziej Wólki jest już tak żałosny, że przyzwoity człowiek ma odruch wymiotny przy wspomnieniu o tej sprawie i o tych parówkach.

  Nepotyzm zarzucany politykom innych opcji przez wyznawców sekty PiS stał się chyba jedyną metodą zatrudniania pracowników w firmach pisowskich, a tych firm jest sporo – ministerstwa, urzędy, spółki skarbu państwa, doradcy, eksperci, instytucje kontrolne, policja, prokuratura, sądy, trybunały etc.. Setki tysięcy „znajomych królika” osadzanych na dobrze płatnych stanowiskach. Reszta społeczeństwa może zdychać z głodu w lockdownach albo na kolanach prosić o okruch z pańskich stołów.

  Kiedyś wierzyłem, że Beata Szydło może odmienić PiS i tym samym polską politykę. Zaufałem kobiecie. Hi, hi, hi … Wyszło, jak zwykle wychodziło z PiS: Kaczyński rozdał inaczej karty i „szydło weszło do worka”. Pojawił się za to gwiazdor Mateusz i gwiazdorzy nam do dzisiaj, chociaż ma charyzmę ścierki kuchennej i rękoma ciągle macha właśnie tak, jak macha się ścierką w kuchni.

  Mam wrażenie, że w Polsce nastąpił teraz koniec historii. Sytuacja stworzona przez PiS właściwie kończy polską politykę i wraca nas do epoki kamienia łupanego, gdzie nie ma żadnych praw, żadnych zasad i wszyscy mogą wszystko. Wystarczy chcieć. Hi, hi, hi … Aha! Jeszcze tylko pomodlić się trzeba i będzie załatwione wszystko.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s