Atak na pana Obajtka jest o tyle ciekawy, że opiera się na informacjach dostępnych od wielu lat. Nie mam najmniejszego zamiaru bronić tego pana i jego wypowiedzi, a tym bardziej nie będę bronić jego czynów przestępczych, natomiast nie będę udawał świętoszka i krytykował pana za język, który jeszcze niedawno chwaliło pół Polski w czasie protestów kobiet. Nie jestem hipokrytą do tego stopnia. Hi, hi, hi … Tak. Mogę tylko poszydzić sobie z pisowców, którzy atakowali panią Lempart.

  Sprawa pana Obajtka jest problemem prawnym i dotyczy wielu organów państwa, które bardzo zawiodły. Prokuratura zamknęła oczy i umorzyła sprawę Obajtka, kiedy ten został członkiem rządzącego ugrupowania, bo „nie każde przekroczenie uprawnień jest przestępstwem i dlatego w przedmiotowej sprawie należało rozstrzygnąć jak powyżej”. Hi, hi, hi … Absurdalne decyzje prokuratorów i również sędziów można w ramki obsadzać i wieszać w przedszkolach, gdzie dzieci jeszcze nie czytają i będą podziwiać.

  Żyjemy w czasach, kiedy nie może być normalnie, a zatem musi być wesoło, żebyśmy się nie pozabijali. Wywiad posła Kaczyńskiego w PAP przekonał mnie dzisiaj, że dni rządzącej koalicji już się skończyły. Przez jakiś czas może jeszcze będzie trwał ten układ, ale chyba nawet sam Wielki Strateg z Żoliborza stracił wiarę we własne siły. Mogę, oczywiście, się mylić, natomiast Kaczyński dobrze gra, tyle że nie ma już o co grać. Gry o nic są zawsze najdłuższe. Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s