W trzech dla obywateli zasadniczych dziedzinach funkcjonowania państwa jest w czasach rządów Jareczka z Żoliborza totalna zapaść. Wymiar sprawiedliwości, służba zdrowia i edukacja. Chciałbym uczciwie usłyszeć od każdego przedstawiciela PiS, co w powyższych obszarach państwowej działalności zrobił dobrego dla Polaków poseł Kaczyński? Ja nie wiem. Zastrzegam, że hasła na temat 500+ i jakichś dodatkowych emerytur na mnie nie działają, a przede wszystkim nie naprawią państwa z jego patologiami.

  Ta trójka totalnej hańby rządów PiS powinna trafić na czołówki wszystkich mediów w Polsce i nie schodzić z nich przed zejściem partii rządzącej do podziemia. Tak. Jak dzieje się z każdą organizacją przestępczą, PiS powinien zostać zdelegalizowany. Nie jestem może biegły w rachunkach, ale jestem przekonany, że dokładne rozliczenie pieniędzy z „tarcz covidowych”, które przecież pożyczyło państwo, da nam obraz ogromnych nadużyć w całym systemie finansowym z bankami włącznie. Jeśli dołożymy do tego specjalny tryb zakupów i płacenia przez państwo za różne, dziwne rzeczy, to otrzymamy … nowe elity finansowe od PiS Jareczka. No przecież to zapowiadał Wielki Guru z Żoliborza na samym początku. Nowe elity i rozbite sądownictwo, złamana prokuratura, zniszczona doszczętnie służba zdrowia oraz nieistniejąca edukacja. Czy ostatni gasi światło z ogniska i wyjeżdża, a Polskę zajmą nam ludzie ze Wschodu i ułożą ją sobie od początku?

  Panie Gowin, wierzę w Pana. Jeśli Pan chcesz, to jako ateista nawet się za Pana pomodlę, żeby Pan otworzył oczy i z tym małym, cynicznym łobuzem z Żoliborza się pożegnał raz na zawsze. Panie Gowin, proszę.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s