Powoli staje się jasne, że mamy bardzo dziwną sytuację w Polsce, która polega na tym, iż śmiertelność epidemiczna jest niższa od przyrostu zgonów spowodowanych blokowaniem szpitali i leczenia dla chorych na poważne choroby niezależne od covidu. Mamy zatem epidemię bez epidemii. Mamy tragiczny problem, z którym już nikt sobie nie poradzi, bo należałoby przyznać się do największej mistyfikacji we współczesnej historii ludzkości.

  Powoli staje się też jasne, czemu ma służyć ta pandemia mniemana. Świat wkrótce zapłaci ogromne pieniądze za pożyczki na lockdowny i masowe zabezpieczenia pandemiczne, zapłaci przede wszystkim za szczepionki i odbudowę „nowego wspaniałego świata”. Nie wystarczył światowy terroryzm do pozbawienia ludzi wolności i dlatego wprowadzono zagrożenie życia na masową skalę, żeby ostatecznie władze poszczególnych państw mogły kontrolować społeczeństwa na poziomie znanym dotychczas z wizji literackich.

  Powoli upada również ostatnia nadzieja rozsądnych w Europie, czyli Szwecja zamyka pewne dziedziny życia publicznego, żeby koronawirus się nie rozprzestrzeniał. Propagandowo to jest woda na młyn światowych wyznawców religii covidowej. Realnie pewnie szwedzkie władze chcą się wzmocnić w czasach pandemii, jak wzmacniają się wszyscy władcy współczesnego świata – Chińczycy najbardziej się wzmocnili. W Szwecji była z punktu widzenia polityków zbyt duża społeczna swoboda, natomiast teraz można skorzystać z okazji do wprowadzenia akceptowalnej kontroli. No i Szwedzi muszą się szczepić, ale jak wytłumaczyć stadnie uodpornionym tę konieczność. Hi, hi, hi … No jak?

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s