Ironią losu będzie posypanie gnojem Warszawy, kiedy Warszawa zalewa tego typu nieczystościami Wisłę i Bałtyk. Los jednak bywa złośliwy i gnój na warszawskie ulice zapewne trafi w jeszcze większych ilościach. Współczuję w tej sytuacji zwykłym warszawiakom.

  Rolnicy czują się rozgoryczeni, bo Wielki Geniusz z Żoliborza im naobiecywał dużo, ale po ostatnich wyborach (z całej serii) pokazał im środkowy palec w najgorszym stylu. W imię miłości do zwierząt zniszczy wiele gospodarstw rolnych, które wcześniej były zapewniane o pełnej stabilizacji przepisów dotyczących ich dziedziny produkcji rolnej. Przypomina się kazus Tuska z wiekiem emerytalnym. Hi, hi, hi … Obiecuje się coś w kampanii wyborczej, natomiast po wyborach robi się coś dokładnie odwrotnego.

  Wielki Strateg z Żoliborza udowodnił powyższym pokazaniem środkowego palca, że całkowicie nie rozumie polskich rolników. Wydawało się wcześniej, że zagranie trzynastą emeryturą wpłynęło dobrze na polską wieś, gdzie jest wielu emerytów z niskimi emeryturami.

Podobnie było z hucznymi zapowiedziami „krowy+” i chyba „świni+”, z których nic nie wyszło, ale było głośno i była nadzieja. No i było bujanie się u pana ojca dyrektora Rydzyka do samego końca. I co zostało? Zmanipulowany film z Onetu podniósł środkowy palec Niskiego z Żoliborza. Hi, hi, hi …

  Gnój posypie się równo po Polsce i jego woń będzie, mam nadzieję, symbolem rządów PiS. Moim marzeniem byłaby trawestacja fragmentów „Chłopów” Reymonta, w której rolnicy łapią pod domem na Żoliborzu Kaczyńskiego i wywożą na furze gnoju gdzieś na podwarszawskie pola. Hi, hi, hi … Nie wiem, ale podejrzewam przy jego przeszłości, że on też może o tym marzyć.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s