Wczoraj padł w Polsce nowy rekord zachorowań na covid-19, a na Islandii pojawiło się bardzo dotkliwe ognisko zachorowań na oddziale chirurgii w szpitalu krajowym. Dla ideologów kowidowych w obu krajach nadszedł sądny dzień. I co dalej? Na Islandii wstrzymano operacje i nie wiem, co może być dalej. Może przyjdzie umierać ludziom pod szpitalnym płotem, kiedy dostaną zapalenia wyrostka robaczkowego albo będą potrzebowali pilnej operacji z innego powodu, natomiast w Polsce ludzie już od dawna mają koronowo przerąbane, ale zawsze może być gorzej i wszystkim Polakom po takim dniu mogą nakazać chodzić w plastikowych kombinezonach. Hi, hi, hi …

  Nadgorliwi wyznawcy ideologii kowidowej stali się bardzo niebezpieczni i dalsza ich działalność może grozić istnieniu ludzkości w znanym nam kształcie. Mam wrażenie, że właśnie chodzi im o tę zmianę kształtu ludzkości. Chodzi o wprowadzenie ludzi w taki schemat, w którym całkowicie podporządkują się wymogom władz państwowych czy międzynarodowych i nie będą myśleć nawet o protestach, a przede wszystkim dostosują swoje oczekiwania do potrzeb tych władz. Pamiętamy chyba wszyscy wystąpienie premiera Morawieckiego na „taśmach prawdy” w kwestii oczekiwań ludzi na świecie i w Polsce? Ja pamiętam i będę przypominał.

  W Wielkiej Brytanii wraca racjonowanie żywności do niektórych sieci handlowych, co ideologów kowidowych doprowadza do orgazmu. W USA społeczeństwo jest w stanie wrzenia i może dojść do prawdziwej eksplozji. Czy w tej sytuacji media i świat akademicki nie powinny uspokajać i łagodzić nastroje? No właśnie. A dzieje się odwrotnie.

  Piotr Tomski   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s