Kiedy usłyszałem o kampanii społecznej w związku z projektem ustawy „stop LGBT”, to dostałem ataku dziwnego śmiechu. Nie mogę już poważnie myśleć o ludziach, u których myślenie, mówienie i działanie publiczne jest podporządkowane LGBT. Niestety, przykro mi jest w ogóle, kiedy mamy trzecią dekadę dwudziestego pierwszego wieku, a moja ojczyzna jest przedmiotem rozgrywek polityków, duchownych katolickich i medialnych manipulatorów. Polacy nie zasłużyli sobie na takie upokorzenia i śmieszność wobec cywilizowanego świata.

  Wielki Strateg z Żoliborza bardzo stara się utrzymać polskie społeczeństwo w stanie permanentnej wojny ideologicznej i przez ostatnie pięć lat te starania dobrze mu wychodzą. Ma zresztą świetnych wspólników w tym dziele, bo Kościół katolicki ma tradycje wielowiekowe w napuszczaniu ludzi na ludzi z paleniem na stosach i prowadzeniem wojen religijnych włącznie. Dzisiaj występuje w roli głównego, kościelnego naganiacza nienawiści pewien starszy pan z Krakowa, który chyba zupełnie odleciał w oparach piekielnych i wszędzie widzi same zarazy w różnych kolorach.

  Rozumiem wszystkich i może nawet rozumiem homofobię, która wynika z religijnej tradycji chrześcijan od wieków. Nie rozumiem jednak dwóch standardów stosowanych przez polityków PiS w przestrzeni publicznej. Dzisiaj na przykład europoseł Jaki stwierdził, że w Polsce nie ma żadnych stref anty LGBT i w ogóle to jakaś ściema wynikająca z ataku lewicy europejskiej na Polskę. Kilka dni temu sam słyszałem tego europosła, jak tłumaczył konieczność wsparcia dla gmin anty LGBT pieniędzmi z funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości. Czy ja coś tu przegapiłem? Czy pan Jaki jest podwójny? Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s