Kto mógł przewidzieć, że końcówka kampanii wyborczej w Polsce zamieni się w prawdziwą wojnę dwóch systemów wartości, dwóch kultur i dwóch band z jednej mafii magdalenkowej? To jest niemożliwe do pogodzenia, bo przecież obaj kandydaci pochodzą z tej samej Unii Wolności, co już o pokolenie wykracza poza Magdalenkę i nie daje się tak łatwo wytłumaczyć różnicą systemów wartości czy kultur. Czy zatem chodzi tylko o pozory? No właśnie.

  Chodzi tylko o pozory i utrzymanie podziału społeczeństwa na dwa dokładnie kontrolowane obozy polityczne, które przez następne trzydzieści lat będą wypijały z Polaków resztki soków witalnych. Na samym szczycie te obozy tak naprawdę niczym się nie różnią z wyjątkiem haseł, ale i na tym poziomie oceny bywają płynne, dlatego raz twój pedofil jest gorszy od mojego pedofila, a mój ból jest mniejszy od twojego bólu, natomiast innym razem mój komuch jest lepszy od twojego komucha, a twoja wiara jest płytsza od mojej wiary.

  Wobec powyższego moje głosowanie w drugiej turze wyborów prezydenckich nie będzie głosowaniem za kandydatem, a będzie głosowaniem przeciw kandydatowi. Niestety. Mogę tylko liczyć teraz na zasadę: gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Niech biją się dwie bandy z mafii magdalenkowej, to może Konfederacja na tym skorzysta i do następnego parlamentu wprowadzi już kilkudziesięciu albo kilkuset posłów. Z obecnych partii parlamentarnych tylko konfederacja nie ma związków z parszywym układem peerelowskim przy tak zwanym okrągłym stole i na razie tylko Konfederacja jest dla mnie godna zaufania, a przede wszystkim tylko Konfederacja gromadzi ludzi o różnych poglądach, różnych światopoglądach i w miarę uczciwym podejściu do polityki.

  W tej wojnie kampanijnej tak zupełnie na marginesie chciałbym zapytać, gdzie schowali tydzień temu Jarosława Kaczyńskiego. Hi, hi, hi … I nie pokazują. Hi, hi, hi …

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s