Jeśli czarnym wydaje się dzisiaj, że mają wyłączność na niewolnicze pochodzenie przodków, to bardzo się mylą. Współcześni biali ludzie chyba w większości pochodzą z chłopów i częściowo mieszczan, a zatem mają tak naprawdę niewolniczą proweniencję, bo kim dla „szlachetnej” reszty społeczeństwa sprzed dwustu czy trzystu lat byli wyżej wymienieni.

  Czarni ludzie chcieliby przekonać cały świat do szczególnych praw dla potomków niewolników, pomówmy więc o tych prawach dla białych, którzy niewolniczo pracowali przez wiele pokoleń. Należałoby zresztą przeprowadzić poważne badania naukowe nad pochodzeniem dzisiejszych ludzi i wyzbyć się przy tym fałszywej poprawności politycznej, bo bardzo śmieszne jest udawanie, że większość białych pochodzi od „szlachetnie” urodzonych.

  Równie śmieszni są obrońcy starego systemu, którzy walczą o starą wersję historii opartą na autorytetach, poganiaczach niewolników i rozmodlonych oprawcach. Tak. Pomników już może nie być. Hi, hi, hi … Ludzie chyba zbyt długo nie chcieli analizować postaw swoich bohaterów w całości, żeby nie odkryto tak zwanych ciemnych kart w ich zakłamanych życiorysach. Myślę, że nadszedł dobry czas na mówienie prawdy. Mamy dwudziesty pierwszy wiek w pełnym biegu i technologie, które mogą służyć prawdzie.

  Dodam jeszcze dla formalności rewidowania różnych „ofiaryzmów”, że Żydzi w ramach odkrywania historycznej prawdy powinni przepraszać za stworzenie policji żydowskich w gettach w całej Europie. Tak. To właśnie te formacje porządkowe pomogły Niemcom najpierw zniewolić a potem zamordować w spokoju miliony Żydów. Żydzi nie byli tylko ofiarami, ale byli też sprawcami na dużą skalę zbrodniczej działalności.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s