Ślepy i głuchy człowiek może uważać, że PiS jest przeciwny osobom LGBT w Polsce. Czym innym, oczywiście, są pokątne deklaracje polityków PiS, a czym innym są ich oficjalne decyzje i działania. Czy PiS może wystąpić przeciwko swojemu prezesowi? Hi, hi, hi …

  Szczerze muszę się przyznać, że mój stosunek do osób LGBT nie był zawsze przychylny. Niestety, wyrosłem w środowisku ludzi o konserwatywnych zasadach moralnych i to zdeterminowało na zbyt długo moje przekonania również w kwestii homoseksualizmu. Dzisiaj jestem już zupełnie obojętny na ten problem, natomiast irytują mnie wszelkie przejawy homofobii czy ideologii walki z LGBT. Uważam po prostu, że upływ czasu spowodował na całym świecie duże zmiany obyczajowe i wszyscy muszą to przyjąć do wiadomości, jeśli chcą żyć między ludźmi bez ciągłych podziałów.

  Największym błędem jest tworzenie podtekstu ideologicznego przy LGBT. Nie ważne przy tym jest, kto ten podtekst tworzy i jakie ma założenia ideologia. LGBT to są ludzie i tyle. Długo myślałem, że ludzie LGBT rzeczywiście próbują tworzyć jakieś ogólne idee związane ze swoimi orientacjami seksualnymi, ale zauważyłem w końcu luki w tym rozumowaniu i brak podstaw do oskarżania ludzi, którzy chcą jedynie żyć tak, jak im się to podoba. Wolność wyboru. A ja jestem wolnościowcem i miałbym komuś narzucać, jak ma żyć. Teraz już wiem, że realna i groźna jest ideologia walki z LGBT. Niestety. W Polsce ta ideologia zatruwa umysły milionów ludzi i musimy się z niej wyzwolić, żeby myśleć o normalności, rozwoju i dobrobycie.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s