Kiedyś przeczytałem książkę pod tytułem „Bolszewicy w polskim dworku”. Nie pamiętam nazwiska autora i książka może nie była arcydziełem, ale przypomniała mi się właśnie teraz, bo opowiada o wprowadzaniu rewolucji na ziemiach polskich w 1920 roku, kiedy bolszewicy z armią czerwoną weszli do naszej młodej ojczyzny. Totalna dzicz rabowała wszystko.

  Policjanci w USA popełnili zbrodnię, za którą powinni ponieść karę bezwzględną. Dla mnie nie podlega ta sprawa żadnej dyskusji. Protesty społeczne w związku z tą sprawą są uzasadnione i w pełni bym się w nie zaangażował, gdyby dotykały policji, władz państwowych czy polityków. Czarna rewolucja jednak jest czymś zupełnie innym. Niestety. Mamy kolejny raz zmarnowaną okazję do naprawy świata, bo kolejny raz skutki uboczne rewolucji, zwane koniecznymi ofiarami, przysłoniły zakładane cele rewolucji.

  Skala kradzieży, pobić i zniszczeń jest porażająca. Na początku rozumiałem te zdarzenia, ale teraz chaos jest już tak niebezpieczny, że zrozumiem coś, co może być przyczyną wielu zbrodni, czyli zrozumiem wprowadzenie wojska do amerykańskich miast. Myślę też, że wielu rozsądnie myślących ludzi również oczekuje dzisiaj w tych amerykańskich miastach wojska na ulicach.

  Boję się też podobnych zdarzeń w Polsce. Policja polska przesadza w swoich interwencjach wobec szarych obywateli, a szarzy obywatele zaczynają czuć „zmęczenie” kryzysem ekonomicznym wywołanym nadmierną reakcją władz państwowych na epidemię. Boję się teraz, że któraś interwencja może być iskrą do polskiej rewolucji antypisowskiej. Poziom polskiej nienawiści może popłynąć z polską krwią, bo jest naprawdę wysoki.
  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s