Wielki Strateg z Żoliborza zrealizował dzisiaj swoje największe marzenie i ma kontrolę nad wszystkimi ośrodkami władzy w państwie polskim. Hi, hi, hi … Sąd Najwyższy padł. Hi, hi, hi …

  Kiedy dowiedziałem się o nominacji na prezesa dla pani Manowskiej, to dla mnie osobiście najważniejszym pytaniem było: jakie rosołki potrafi gotować ta pani? Od jakości rosołków bowiem zależeć będzie pozycja pani prezes w hierarchii ważności personalnej w obozie władzy. Pani prezes z Trybunału Konstytucyjnego dzięki smacznym rosołkom została odkryciem towarzyskim i teraz może wszystko. Hi, hi, hi … Pani Manowska może zaskoczy pomidorówką albo ogórkową? Wielki Geniusz z Żoliborza jest przecież tradycjonalistą i domatorem, to może staropolskie zupy go przekonają. Zobaczymy.

  Władza posła Kaczyńskiego dopełniła się dzięki przejęciu Sądu Najwyższego, ale tak naprawdę to już większego znaczenia może nie mieć. PiS rozsypuje się od wewnątrz, a sondażowe poparcie dla prezydenta Dudy topnieje niczym śnieg w maju. Czołowi politycy PiS zaczynają demonstracyjnie gardzić Polakami i przede wszystkim kłamać prosto w oczy telewidzów czy dziennikarzy zadających niewygodne pytania. Sytuacja robi się dramatyczna, bo ekonomiczne położenie większości Polaków wymaga podjęcia poważnych działań ze strony władz państwowych, natomiast przedstawiciele tych władz zajmują się propagandą nieistniejących sukcesów i zatajaniem dowodów własnych przekrętów.

  Wobec powyższego marzenie posła Kaczyńskiego potrwa do sierpnia i zakończy się prawdopodobnie ostatniego dnia urzędowania prezydenta Dudy podpisaniem aktów ułaskawienia dla wszystkich kolegów z PiS za wszystkie przestępstwa popełnione w latach 2015 – 2023. Hi, hi, hi … Będzie to prawdziwe dopełnienie władzy PiS, bo przecież w 2015 roku po wyborach parlamentarnych od ułaskawienia „niewinnego” pana Kamińskiego z „niewinnymi” wspólnikami zaczęło się rządzenie PiS.

  Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s