Strach ma wielkie oczy i uderza w pierwszej kolejności w ludzi słabych. Od kilku dni Geniusz z Żoliborza prawdopodobnie nie wynurza się z domu chronionego przez kilkunastu „pogromowców”, żeby nie narazić się na oddziaływanie najmniejszych nawet porcji koronawirusa. Nie dziwię się w sumie, bo tak wycieńczona osoba po ostatnich operacjach nie miałaby żadnych szans w starciu z tym akurat koronawirusem, ale warto w takim razie opowiadać o tym we wszystkich polskich mediach. Hi, hi, hi … A tu jest cisza na temat Naczelnika z Żoliborza.

Przypomnijmy sobie sytuacje z pierwszymi sekretarzami sowieckiej partii. Czy nie mamy podobieństw? Hi, hi, hi … Skala jest tu inna, ale kłamliwa propaganda o naczelniku, zbawcy narodu, strategu i geniuszu jest już bardzo podobna, a brak rzetelnych informacji o tym panu jest już identyczny z pierwowzorami. No cóż! Zmiany polityczne po okrągłym stole były tylko ściemą elit i jedynie lekko zmieniły system, żeby stworzyć więcej pozorów dla mas obywatelskich. Pozory, pozory i jeszcze raz pozory. ZSRR ze swoimi „sojusznikami” też był systemem wielkiej ściemy dla mas, w której bogato żyjące elity wciskały ideologiczny kit całej reszcie. Czy nie jest już podobnie w Unii Europejskiej albo Stanach Zjednoczonych? Elity żyją sobie własnym dobrze zakamuflowanym życiem, natomiast zagospodarowane masy żyją iluzją praw obywatelskich, praw mniejszości albo praw zwierząt czy obroną klimatu. I masy mogą znowu sobie za te idee swobodnie umierać, a żyć mogą wyłącznie dzięki zmontowanym na tysiące sposobów liniom kredytowym, za które trzeba płacić przez całe życie tych mas.

Nie trzeba było nam Wielkiego Stratega z Żoliborza, żebyśmy mogli zaimplementować ten powyższy, chory system w Polsce po socjalizmie peerelowskim i dalej ta osoba nie jest nam potrzebna, a zatem zdrowia życzę panu Kaczyńskiemu na dalszej drodze całkowitej izolacji od spraw Polski i Polaków. Nie potrzebujemy więcej tchórzy do rządzenia Polską.

Piotr Tomski

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s