Różnica pomiędzy Islandią a Polską jest taka, że na Islandii politycy rzadko występują na konferencjach prasowych w sprawie działań koronawirusa, natomiast w Polsce wszystkie konferencje na ten temat prowadzą politycy. Od problemu pandemii są fachowcy. Polacy, obudźcie się wreszcie i pogońcie premiera, prezydenta i wszystkich innych, których rolą nie jest medialne bicie piany epidemiologicznej.

Jeśli PiS nie przełoży wyborów prezydenckich, to nie wezmę w nich udziału, bo nie będzie to miało najmniejszego sensu. Prezydent bierze udział w działaniach służb państwowych, do których w ogóle nie powinien mieć dostępu. Wszystko staje się jego kampanią wyborczą. Telewizja publiczna wspiera tylko prezydenta. Sytuacja sięgnęła dna nawet na Twitterze, gdzie każda krytyka partii rządzącej lub prezydenta jest natychmiast hejtowana przez pisowskich trolli.

Materialne problemy Polaków po tej pandemii będą na tyle duże, że w dystansie czasowym władza PiS upadnie, bo zaklinanie rzeczywistości nie wypełni portfeli opróżnionych brakiem dochodów, a PiS nie ma w tej chwili konkretnych pomysłów na ochronę ekonomiczną Polaków. Niestety, wobec powyższego przeznaczenie dwóch miliardów złotych na publiczne media jest zbrodnią popełnioną na narodzie i mam nadzieję, że Polacy już nigdy nie zapomną tej zbrodni Wielkiemu Strategowi z Żoliborza.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s