Izraelczycy załatwili izraelskie obchody wyzwolenia Auschwitz po mistrzowsku. Nie będzie na tych obchodach prezydenta Polski. Czy tym samym nie rozpoczyna się ostatnia faza dochodzenia do realizacji żydowskich roszczeń dotyczących mienia bezdziedzicznego? Zobaczymy.

Prezydent Duda paradoksalnie dzisiaj podjął chyba słuszną decyzję w związku z planowanym pozbawieniem go głosu na uroczystościach w Izraelu. Nie wiem do końca, komu w tej sprawie wierzyć, ale prezydenckie oświadczenie i tak jest formą poniżenia, zatem skłaniam się ku uwierzeniu polskiemu prezydentowi. Izraelczycy próbowali posadzić naszego, niemego prezydenta przed mówiącym Putinem. Hi, hi, hi … A co powie Putin – „wyzwoliciel” Auschwitz? Możemy jedynie domyślać się jego następnego ataku na Polskę, o którym usłyszy cały świat.

Sytuacja robi się bardzo poważna, zwłaszcza że dochodzi do współpracy na coraz szerszym polu między Rosjanami i Amerykanami. Izrael jest idealnym miejscem do zbliżenia tych „mocarstwowych” działań i kolejnej próby rozdania kart na całym świecie według chorych ambicji Trumpa i Putina. Polska w tej sytuacji zostanie po prostu przehandlowana, jak już w historii naszego kraju zdarzało się wiele razy. Unia Europejska chyba nam nie pomoże i sama się nas wcześniej pozbędzie. Czarny to jest scenariusz, ale tempo wydarzeń na świecie troszkę się zwiększyło, a nasi rządzący politycy walczą głównie z polskimi sędziami o sklepowe kradzieże.

Można od Polski wyciągnąć pieniądze, to się wyciąga. Wszyscy to robią bez przeszkód, a polscy politycy i polscy prawnicy za drobną prowizję pomogą każdemu. Ta pomoc w doprowadzaniu polskiego państwa do upadku to jest taka polska tradycja od pierwszych Piastów do dzisiaj.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s