W Internecie krążą „niekonwencjonalne” zdjęcia – podobno – pani prokurator z szefostwa prokuratury i – podobno – żony pana Ziobro. Za publikacją podobno stoi Zbigniew Stonoga, który po prostu dokonuje odwetu na prokuraturze za pozbawienie wolności.

Publikowanie takich zdjęć jest śmieszne, bo przecież każdy ma prawo do zaspakajania swoich potrzeb seksualnych w sposób dowolny, jeśli nie szkodzi tym nikomu. Pani prokurator zniewala ludzi zawodowo, zatem zniewalanie pani prokurator musi być zabawne. Podobnie filmik pornograficzny z prawą żoną do bólu prawego ministra musi być zabawny, zwłaszcza że zrobienie tego filmu odbyło się chyba za zgodą nagranej kobiety. Śmiejmy się i tyle.

Śmiejmy się z partii rządzącej, bo skandale obyczajowe ludzi z nią związanych zaczynają powszednieć. Prawi i uczciwi mają w domach burdele albo seksualnie wyżywają się niczym zepsuci lewacy. Hi, hi, hi … Śmiejmy się z partii rządzącej, bo doszła do władzy dzięki taśmom i podsłuchom, a teraz może wreszcie ją pokonają zdjęcia.

Jestem jednak pewien, że największym przegranym tej publikacji będzie pan Stonoga, któremu „wyrwą nóżki”. Hi, hi, hi … Dziennikarze rządowi już piszą, że treść się nie liczy, a sprawca ujawnienia takich materiałów powinien natychmiast trafić za kraty. Napisał to też facet, który brał udział w publikowaniu taśm od Sowy. Czy to nie jest śmieszne? Poprzednio treść była najważniejsza, a teraz treść nie ma znaczenia.

Pośmiejmy się z tych zdjęć, filmów i nadętych prokuratorów, którzy bawią się „niekonwencjonalnie”, ale zabawą nie chcą się dzielić. Zabawa prokuratora i jego rodziny to jest tajemnica państwowa. Hi, hi, hi …

Piotr Tomski

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s