Kiedy zrozumiałem ostatecznie, że Żydzi istnieją tylko metafizycznie, to się wreszcie uspokoiłem. Jeśli Żydzi istnieją metafizycznie, to znaczy po prostu, że w sensie biologicznym i fizycznym Żydzi nie istnieją. I tym sposobem pani Barbara Engelking uwolniła świat normalnych ludzi od Żydów. Hi, hi, hi …

Pani Engelking pozwoliła sobie kiedyś na wprowadzenie tej metafizyki do oceny śmierci, ale przecież śmierć jest tylko końcem procesu życia, a zatem można tę metafizykę odnieść do całego procesu. Jestem nawet pewien, że pani Engelking się ze mną zgodzi w tej części mojego rozumowania i potwierdzi, że Żydzi żyją metafizycznie, natomiast reszta ludzi żyje tylko biologicznie.

Rozwijanie tych myśli jest tak absurdalne, że dorośli ludzie w dwudziestym pierwszym wieku powinni po prostu uśmiać się z głupoty autorów takich wypowiedzi. Rzeczywistość jednak prowadzi do rozwiązań odwrotnych: głupie wypowiedzi o metafizycznym umieraniu stają się prawdą objawioną dla innych i służą do podkreślania różnic. Czy to nie jest już faszyzm żydowski? Żydzi są narodem wybranym. Hi, hi, hi … Bo tak jest napisane w Biblii. Bo tak mówi pan Daniels.

Dziwi mnie teraz obecność pana Danielsa w polskiej przestrzeni publicznej i tolerowanie jego zachowania na Twitterze przez polskie władze. Jeśli ten pan używa określenia „brud” dla nazwania internetowego interlokutora, to powinien za to odpowiadać karnie.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s