Pisałem niedawno o tym, że u pana Zbyszka śmierdzi, bo prokuratorzy działają przeciwko sobie w decyzjach procesowych w sprawie pana Kraski ze Szczecina. Minęło kilka dni i smród przybrał zupełnie inny wymiar, chociaż główne jego źródło jest znowu niemieckie. No cóż! Pan Zbyszek ma pecha, a może ma śmierdzący … charakter pracy.

Fabryka trolli na Twitterze jest poważnym przedsięwzięciem i nie sądzę, żeby pan Zbyszek był w stanie samodzielnie je zorganizować. Nie, nie … Ja pana Zbyszka szanuję i cenię, ale jego umiejętności są ukierunkowane nieco inaczej, że tak oględnie się wyrażę. Wsadzić kogoś do „więźnia” bez potrzeby czy osobiście zszargać opinię komuś w telewizji to do pana Zbyszka pasuje idealnie, natomiast zorganizować grupę ludzi w Internecie jest … Tego pan Zbyszek nie zrobiłby nigdy i ufajcie mi na słowo prezesa. Hi, hi, hi … Nigdy! Pan Zbyszek jest prostym tradycjonalistą, który brzydzi się nowoczesnością.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że osobiście brałem udział w powtarzaniu informacji uzyskanych w firmie pana Zbyszka. Hi, hi, hi … Nie wpadłbym nigdy na to, że taką „zabawę” prowadzą urzędnicy państwowi. Nie wiem zresztą, czy mam mieć wyrzuty sumienia, czy się śmiać dalej, czy może czuć się wykorzystanym przez prokuratorskiego trolla?
Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s