W samolotowej aferze marszałka Kuchcińskiego najciekawsze jest jedno: ile lat miała ukraińska prostytutka? Dla jednych w ogóle nie ma burdelowej sprawy, a dla innych sprawa jest bardzo poważna i spowodowała już pierwsze ofiary śmiertelne. Pytania w tej sprawie trafiają na ścianę oficjalnego milczenia i udawania, że to opozycja polityczna zwariowała. Obawiam się teraz po dymisji Kuchcińskiego, że powyższy, najciekawszy element afery samolotowej już nigdy nie zostanie wyjaśniony.

Historia życia marszałka Kuchcińskiego wskazuje, że w ramach wspomnień mógł na tak zwaną chwilę słabości pozwolić sobie w domu publicznym, gdzie przyjmowano go ze szczególnymi honorami, zapewniwszy coś wyjątkowego. W sumie Kuchciński jako prosty ogrodnik bez wyższego wykształcenia nie zapanował nad instynktem i się stało. Z tej sytuacji są tylko dwa wnioski. Kuchcińskiego nie powinno być w polityce już od dawna albo powinien skończyć studia i zrobić doktorat. Hi, hi, hi …

Miłość do Ukrainy w PiS była dla mnie zawsze dziwna i podejrzana. Doktryną nie da się uzasadnić tej miłości do banderowców i niepamięci o polskich ofiarach na Wołyniu. Da się to wszystko powiązać osobą Kuchcińskiego i filmów z nim w roli głównej, których kopie mają na Ukrainie. Może też inni politycy PiS dali się wciągnąć w uwikłania Kuchcińskiego. Może doszło do innych zdarzeń o charakterze … seksualnym.

Z całą pewnością wszystkie te wątpliwości powinny być wyjaśnione.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s