Polacy chyba nigdy nie wyzwolą się z żydowskiego „pola magnetycznego”, w którym Żyd musi zarobić, a Polak musi stracić, żeby Żyd mógł zarobić. Żydów już podobno nie ma i nie oni teraz rozdają karty w tej grze z Polakami, ale znowu trafiliśmy na „sojusznika”, z którym w ramach „przyjaźni” musimy zabezpieczać żydowskie interesy. Hi, hi, hi… Sojusznicy Polakom się zmieniają, ale ciągle za nimi stoją Żydzi, których nie ma.

Amerykański akt prawny „447” jest dokumentem śmiesznym z punktu widzenia prawa międzynarodowego i wszelkie działania z nim związane są politycznym kabaretem, który może działać na takich pajacyków, jakimi są politycy PiS z prezydentem Dudą włącznie. Presja senatorów amerykańskich nadaje się do teatru, filmu czy właśnie kabaretu, ale przecież to politycy PiS latali płaszczyć się przed tymi samymi senatorami, żeby móc zapłacić podwójnie za uzbrojenie. Skoro idioci z PiS przepłacają dobrowolnie za zakupy, to dlaczego nie skasować ich za brak rozwiązań systemowych z mieniem pożydowskim i ogólnie reprywatyzacją obejmującą również epokę PRL?

PiS udaje, że problem żydowskich roszczeń w relacjach z USA i Izraelem nie istnieje. W Polsce robi się zastępcze tematy z LGBT, z marszałka Kuchcińskiego, z księży pedofilów i z pomocy socjalnej państwa, która w rozwiniętych krajach (a chyba takim krajem jest już Polska) jest normą bezdyskusyjną. I te tematy miały przykryć realizację roszczeń, które zniszczą dobrobyt Polaków na następne lata. Polacy mają pracować na roszczenia żydowskie, opłaty za emisję dwutlenku węgla w kosztach energii elektrycznej i utrzymanie bandy zbędnych urzędników różnego szczebla samorządów oraz państwa.

Wierzę jeszcze w mądrość Polaków i przebudzenie. Oszukam się może, ale przecież jestem narodowcem, zatem nie mogę nie wierzyć w mądrość Polaków.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s