Pojawiła się kolejna, rewolucyjna organizacja polityczna na prawej stronie polskiej sceny politycznej, która może tylko doprowadzić do kolejnej straty głosów i niczego więcej. Boli moje serce po prawej stronie, niestety, ale chyba nie mam już złudzeń w kwestii jednoczenia prawicy poza prawicą udawaną w PiS. Takie czasy mamy. A to jakieś księżne zakładają różane ugrupowania i kompromitują konfederatów, a to jacyś byli dziennikarze nawołują do rewolucji na prawicy, a to znowu narodowcy chcą do podziemia schodzić i nie wiem, co tam robić. Może znowu trzeba – tym razem świadomie – udawać prawicę w PiS. Hi, hi, hi …

Kiedyś sobie przyrzekałem, że zawsze będę chodził na wybory, żeby oddać głos na najmniej szkodliwą dla Polaków opcję. I co? Powtórzę, że tylko krowa dotrzymuje własnych przyrzeczeń i ciągle spożywa zgodnie z przyrzeczeniem trawę. Konfederacja nie zaczęła jeszcze kampanii wyborczej, ale ja już chyba nie widzę szansy na odegranie jakiejś pozytywnej roli przez to ugrupowanie, zwłaszcza że jej czołowi działacze tracą poczucie rzeczywistości. Jest mi bardzo przykro, bo w ostatnich wyborach głosowałem na Konfederację i nie widzę tak naprawdę innej możliwości ulokowania mojego głosu.

Panowie i Panie z Konfederacji, obudźcie się wreszcie! Rozumiem, że są wakacje, ale w tym sezonie w wakacje się pracuje i przede wszystkim myśli o wyborcach.

Piotr Tomski

2 uwagi do wpisu “Dzielenie prawicy w Polsce

  1. Tak z tą Konfederacją nie wiadomo co będzie. Ja na PiS na pewno już nie zagłosuję, więc zostaje mi tylko konfederacja lub jest jeszcze inna opcja zupełnie nieznana. Partia II RP niejakiego hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego. twierdzi on, że jesienią wystartuje w wyborach. Poki co jego działalność to tylko filmiki z przemówieniami jakie można znaleźć na you tube (kanał TVinfo IIRP). Niezbyt przekonuje mnie ten gość, choć sensownie gada, ale jeśli z Konfederacji nic nie będzie to tylko ta II RP mi zostaje, bo na Partię interesów Syjonistycznych na pewno nie zagłosuję.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s