Na naszych oczach powstaje nowa, ogólnoświatowa religia, którą umownie możemy nazwać LGBT. Rolę boga przejęły w tej religii pewne części ciał ludzkich, które dają przyjemność związaną z różnymi formami uprawiania stosunków seksualnych. Upraszczam oczywiście, ale analizowanie tego zjawiska ideologicznego i tak nie ma sensu, bo całe stado naukowców, polityków czy działaczy organizacji pozarządowych – dla własnych korzyści – nadaje temu zjawisku wartość nadludzką. Unia Europejska wyasygnowała ogromne środki na wspieranie tej religii, natomiast wsparcie ze strony prezydenta Trumpa po prostu mnie … oszołomiło. Nowy opiekun nowej religii jest wielki.

Jedyne wyjaśnienie tego zwrotu ideologicznego u Trumpa widzę w jego fizyczności wynikającej z wieku. Facetowi w jego wieku już pewnie żaden doping nie pomaga i jego męski instrument nie działa dobrze, a zatem przyszedł czas na zmianę i nowe otwarcie … tylnej części ciała. Byłoby śmiesznie, gdyby nie chodziło o faceta, który uzurpuje sobie prawo do decydowania o losach świata. Niestety.

Napiszę znowu, że nie obchodzą mnie seksualne sprawy innych ludzi i nie chcę, żeby moje seksualne sprawy interesowały innych, a na pewno nie chcę promocji takich czy innych upodobań seksualnych. Kiedy już minie moda na nową religię, podobnie wykorzystywaną politycznie do początków chrześcijaństwa opartego na miłości wszystkich do wszystkich, to ludzie od tęczowych flag sikający na siebie na ulicach światowych metropolii będą tak samo głupio oceniani jak katoliccy inkwizytorzy mordujący czarownice.

Na marginesie dodam, jak musi czuć się Srebrny Prezes PiS ze swoim starannie ukrywanym … problemem tylnej części ciała. Hi, hi, hi …

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s