Zapomnieliśmy bardzo szybko o problemie rodzinnych uwikłań prezesa PiS w sprawie „Srebrnej”, którą opisywała Gazeta Wyborcza. Polacy mieli na dłoni wyłożone rodzinne układy prezesa Kaczyńskiego w partii i w fundacji. I co z tego wynikło? Zwycięstwo PiS w wyborach do europarlamentu. Hi, hi, hi … Obrzydliwy nepotyzm wokół prezesa Kaczyńskiego jest cnotą, bo prezes musi otaczać się ludźmi, którym może ufać, natomiast wrogowie prezesa bezpodstawnie go pomawiają. Hi, hi, hi …

Gdybym dalej był wyborcą PiS i dalej wierzył w wielkość prezesa, to może rodzinka Tomaszewskich nie przykuwałaby tak mocno mojej uwagi. Ja jednak już nie wierzę i nie ufam, a zatem rodzinka Tomaszewskich jest problemem poważnym, z którego należy Srebrnego Prezesa rozliczyć. Okazało się bowiem, że Srebrny Prezes wpływa na decyzje o wartości miliardów złotych, które podejmowane są w tym rodzinnym gronie. Do tego jeszcze te wpływy w gronie rodzinnym odbywały się w siedzibie PiS, gdzie zapadały jednocześnie najważniejsze decyzje dla Polski. Wszystko wymieszane w jednym szambie w gabinecie Srebrnego Prezesa. No i wielkie podsumowanie w ustach genialnego przywódcy: państwo prawa w Polsce to jest bajka.

W tym kontekście wobec aktualnych zjazdów pisowskich „wolontariuszy” chcę jeszcze tylko przypomnieć, że kluby „Gazety Polskiej” są też rodzinnym przedsięwzięciem Srebrnego Prezesa, bo wydawcą gazety organizującej te kluby zarządza Tomaszewski. No właśnie. Poprzez szereg spółek i fundacji i kuzynów i przyjaciół Srebrny Prezes z rodzinką ma kontrolę medialną nad wszystkim; krocza niektórych pracownic również służą do pracy informacyjnej dla Srebrnego Prezesa. Hi, hi, hi … Podziwiać tylko można oddanie i uznanie prezesa.

Na koniec napiszę za znajomym z Internetu: Kujda mać!

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s