Dzisiejsza „Parada Równości” w Warszawie rodzi paradę politycznych oszustów, która rozgrzewa Polaków i dominuje polityczną debatę, chociaż tak naprawdę nie ma większego znaczenia dla ludzi na całym świecie. Ludzie na świecie przywykli już do wygłupów LGBT i traktują to jak kabaret, cyrk czy pokaz fajerwerków. Taki stosunkowo nowy rodzaj rozrywki bez znaczenia. Jeśli ludzie chcą się bawić, to niech się bawią i dadzą innym święty spokój.

Partia rządząca w Polsce stoi podobno na straży moralności i zasady, że Kościół to jest Polska. Jak zatem pogodzić dzisiejsze antykościelne wybryki z brakiem reakcji policji, czy nawet użyciem siły przez policję wobec narodowca, który te przejawy antykościelnej furii chciał zwalczać razem z policjantami? No właśnie. W takich okolicznościach najlepiej widać jakimi oszustami są osoby rządzące Polską. W deklaracjach są najwyższej próby chrześcijanami, natomiast w praktyce wspomagają w swojej telewizji działaczy partii LGBT i każą podległym im policjantom tolerować wszelkie wybryki lewaków na ulicach polskich miast.

Opozycja walczy o prawa LGBT w Polsce. Ha, ha, ha… Najlepszym przykładem tej walki jest pani Dulkiewicz z Gdańska, która popierała jednego dnia paradę antyklerykałów z LGBT, żeby następnego dnia pod wpływem mediów od niej się odciąć, bo uznano, że opozycja traci głosy wyborców.

Z mojej perspektywy miasta Rejkiawik cała sytuacja jest zabawna, bo na Islandii parada gejowska ma patronat wszystkich władz miejskich i państwowych, a przede wszystkich chyba wszyscy Islandczycy w niej biorą udział wspierający. Wielu Polaków tutaj ma chłodny dystans do tego święta, ale przecież nikt nie będzie „walczył z wiatrakami”. Niestety. Jeszcze kilka lat temu parada mnie irytowała, ale teraz osobiście mam po prostu ten temat w … obojętności, zwłaszcza że na Islandii podtekst polityczny parady nie istnieje.

Uczcie się Polacy! Olać ich!

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s