Po wyborach do europarlamentu zaczęło się tak duże zamieszanie w polskich ugrupowaniach politycznych, że nie ma chyba żadnego, które byłoby gotowe na tak zwane sto procent powiedzieć, że pójdzie do jesiennych wyborów w składzie identycznym do składu z wyborów do europarlamentu; wyjąwszy jedynie europosłów z przyczyn oczywistych. PiS po zwycięstwie proponuje innym przyjęcie do koalicji, jeśli poprą program PiS. KE definitywnie się rozpadło. Konfederacja ledwie zipie. Kukiz szuka wrażeń i zaklina rzeczywistość. PSL jak zwykle nie wie, czego chce.

Byłem wyborcą Konfederacji i dlatego bardzo boli mnie trudna sytuacja tej formacji, którą powoduje głównie nieprzekroczenie progu w ostatnich wyborach i ciągłe, bezwzględne i kłamliwe ataki pisowskich aparatczyków. Niestety, Konfederacja może tego nie przetrzymać w składzie znanym dotychczas. Zobaczymy. Ja w każdym razie nie wycofuję swojego poparcia tej koalicji, w której będą przedstawiciele ugrupowań narodowych ze Stowarzyszeniem „Marsz Niepodległości” szczególnie. Mam po prostu zaufanie do ideowości pewnych ludzi i tyle.

PiS zapewne wygra następne wybory i już nic nie uratuje polskiej suwerenności, bo dla mnie w perspektywie trzydziestu lat od 1989 roku nie ma już szans na Polskę wolną w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. PiS oszukuje i prowadzi państwo do rozpuszczenia jego struktur w Unii Europejskiej przy bezpośrednim zabezpieczeniu interesów żydostwa całego świata. Kto się do tego przyłączy w koalicyjnej, zjednoczonej „prawicy”? PSL? Kukiz?

Czasy się zmieniły i w inny sposób musimy o Polskę „walczyć”. Akcja „447” musi trwać. Musimy rozliczać polityków z ich obietnic i ich stanu posiadania. Musi to robić silna i sprawna grupa polityczna, która ma już doświadczenia w tych działaniach. Marsze Niepodległości muszą iść.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s