Nie jestem szczególnie zaskoczony wynikiem wyborów, chociaż jest mi bardzo przykro, że Konfederacja nie otrzymała niezbędnego minimum głosów, żeby wprowadzić europosłów do europarlamentu. Jestem realistą i wiem, że Konfederacja nie ma odpowiedniego przywództwa i będzie dalej trudno coś ugrać. Ale ufać Srebrnemu Prezesowi?!

Podłe i niezgodne z prawem bojkotowanie Konfederacji w TVP nie powinno budzić zaufania. TVP za to wspierała SLD i Wiosnę Biedronia, co chyba też zaufania nie powinno budzić. I co? Wyborcy PiS nawet nie pomyśleli o uczciwości, przyzwoitości czy prawdzie. Wyborcy PiS zaufali, chociaż nie są w stanie przewidzieć, co władze zrobią w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Granie na nucie religijnej spowodowało kolejny wzrost zaufania dla Srebrnego Prezesa, który o dobre imię Kościoła katolickiego walczył mocniej niż Episkopat. No właśnie. Specjalne podziękowania PiS powinien przekazać braciom Sekielskim, którzy zmobilizowali do zaufania katolicki elektorat. Ciekawe jest swoją drogą, ilu było ufających rodziców, którzy słyszeli od swoich dzieci o „nietypowych” dotykach księży, ale dzieciom się nie ufa. Ufa się Srebrnemu Prezesowi.

No i nastał czas trzynastej emerytury. Podła zagrywka przedwyborcza, która po przeliczeniu na rok albo cztery lata jest zaledwie skromną podwyżką. Wypłata w czasie wyborczym jednak ma moc. Czy wyborcy PiS pamiętają może rozmowę ministra Sienkiewicza z prezesem Belką? Polecam. Było tam o dosypywaniu pieniędzy.

Ufajcie dalej. Srebrny Prezes zadba o wszystkich. Hi, hi, hi …

Piotr Tomski

2 uwagi do wpisu “Wyborcy PiS właśnie zaufali

  1. Tak, tak kochani wyborcy PiS ufajcie dalej Prezesowi, a ani się obejrzycie jak pójdziemy wszyscy z torbami, gdy realizacja roszczeń nacji wiadomej się rozpocznie, co PiS już z nimi ustalił, że zacznie robić po wyborach na jesieni. Dalej wierzcie w kłamstwa, że Konfederacja to ruscy agenci i wierzcie że prezes i PiS „nie oddadzą ani guzika” (jak przy ustawie o IPN).

    Polubione przez 1 osoba

    1. Systematycznie bracia Kaczyńscy robili różne rzeczy w kierunku utraty suwerenności Polski na rzecz Unii, a teraz „nie oddadzą ani guzika”, bo nawet „guzika” samodzielności Polska już nie ma. Przy tym ich kłamstwa są bezczelne, jaki był ostatni program dla wsi, o który podobno nawet nie wystąpili do Brukseli.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s