Dzisiaj odbyła się kolejna część farsy zwanej sejmową komisją do spraw VAT czy jakoś tak zwanej komicznej działalności politycznej. Dzisiaj główną rolę odegrał poseł Schetyna, który nic nie widział, nic nie słyszał i nawet niczego nie wywąchał. Taki był i jest poseł Schetyna. To zły Tusk wszystko widział, słyszał i wszystko wywąchał z kolegami. To zły Tusk podejmował wszystkie decyzje, kiedy poseł Schetyna siedział cicho pod biurkiem.

Poważnie rzecz ująwszy, to ja nie widzę żadnego sensu w prowadzeniu wyżej wymienionej, komicznej, politycznej działalności parlamentarnej. Działalnością przestępczą powinna zajmować się prokuratura, a jeśli ta systemowo nie wypełnia swoich obowiązków, to chyba należałoby ustawowo powołać instytucję, która doprowadzi do więzień ewentualnie przed plutony egzekucyjne tę największą mafię w historii Polski. Tak, to nie jest żart, dla prokuratorów akurat należałoby rozważyć przywrócenie kary śmierci. Skoro prokuratorzy lekką ręką zabierają życie po kawałku różnym ludziom, to za ich działalność przestępczą w typowych związkach przestępczych należałoby może stosować karę ostateczną.

Z całą pewnością w historii ludzkości były już trybunały ludowe, które załatwiały takich „sprawiedliwych” prokuratorów. Polska konstytucja przewiduje też udział społeczeństwa w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości. Do dzieła zatem politycy PiS. Pokażcie, czy jesteście za porządkiem, czy – jak Srebrny Prezes powiedział – państwo prawa w Polsce to jest bajka.

PiS pokazał już swoją niemoc, a poseł Schetyna jest debeściak, bo może być debeściak i mieć wszystkich w d… I tak koło POPiSu będzie toczyło się dalej.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s