Polska tradycja bicia kukły Judasza w czasie Wielkanocy stała się ostatnio przyczyną kolejnego ataku żydostwa na Polaków. Sam atak nie był może niczym szczególnym i nie zrobił na mnie dużego wrażenia, natomiast reakcje przedstawicieli rządu i hierarchii Kościoła katolickiego w osobie biskupa Markowskiego poraziły mnie. Poziom służalstwa i samoponiżenia w tych reakcjach przeszedł granice mojej wyobraźni, zwłaszcza w wykonaniu biskupa Markowskiego moja wyobraźnia okazała się skromna.

Był czas, kiedy ze łzami w oczach słuchałem piosenek w wykonaniu brata biskupa Markowskiego. Nie mogę zatem obojętnie patrzeć i słuchać tego, do czego doprowadza Polaków jakiś Markowski. Jeden wrzeszczy konstytucja, a drugi wypiera się tradycji i polskości. Pierwszy zresztą też wypiera się wszystkiego, co jest polskie, bo europejskie jest właściwe i słuszne.

Prokuratura prowadzi już postępowanie w sprawie … antysemityzmu czy rasizmu. Bardzo szybko! Może za chwilę będą pierwsze zatrzymania? A może lepiej uznać, że każdy Polak jest antysemitą, bo już z mlekiem matki przecież ten antysemityzm dostał? I znowu obozy stworzyć dla Polaków i „uwalniać” Polaków przez pracę? Niestety, polskie władze nie zrobią nic w obronie narodu. To jest już pewne.

Zdaniem Żydów tradycja bicia kukły Judasza jest barbarzyństwem. Czym wobec tego jest okaleczanie penisów małych chłopców na znak jedności z Bogiem? Większego barbarzyństwa i ciemnogrodu w dwudziestym pierwszym wieku nie znam.

Piotr Tomski

2 uwagi do wpisu “Bycie Polakiem jest antysemickie

  1. Prokuratura, czy sąd nie ma ważniejszych spraw, niż dopatrywanie się antysemityzmu tam, gdzie go nie ma?? Teraz chyba już się pojawi prawdziwy antysemityzm, bo to jawna niesprawiedliwość. A co do Episkopatu, to faktycznie, przedziwna sprawa..

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s