Pisałem kilka dni temu, że w Polsce jedynie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości staje na wysokości zadania obrony narodowego interesu w związku z roszczeniami żydowskim. No i wywołałem wilka z lasu. Stowarzyszenie organizuje w Warszawie 11 maja demonstrację w tej sprawie.

Cieszę się samym faktem bez względu na frekwencję w tym przedsięwzięciu, bo i amerykańskie demonstracje nie miały jakiejś powalającej liczby uczestników, a jednak o nich usłyszano. Polska została poruszona. Żydzi znowu zaczęli toczyć pianę nienawiści. Amerykanie znowu wyszli na dyktatorów, którzy chcą narzucać całemu światu swoje prawa. PiS znowu pokazał swoją niemoc i służalczość.

Nie mogę osobiście stawić się 11 maja w Warszawie, bo mam obowiązki w miejscu odległym od demonstracji o kilka tysięcy kilometrów, ale całym sercem będę w Warszawie. Mam nadzieję, że na tym jednym wystąpieniu się nie skończy i przede wszystkim coś poważnego pojawi się pod budynkiem ambasady Izraela w Warszawie. Izrael musi słyszeć o bezprawnych roszczeniach, o żydowskim mordowaniu Polaków, o zdradach żydowskich i o aktualnym ludobójstwie Palestyńczyków. Dobrze byłoby podobne demonstracji zrobić przed Ambasadą USA w Warszawie, żeby ci „demokraci” też słyszeli od czasu do czasu prawdę.

Dobrze się dzieje, że prasa zaczyna pisać o powyższych działaniach Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, a zatem niebezpieczna cisza medialna została przełamana. Ta zmowa głównych sił medialnych była, swoją drogą, interesującym zjawiskiem, któremu należałoby się kiedyś przyjrzeć bliżej.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s