Żydowskie roszczenia nie dotyczą Polaków przebywających za granicą, a jednak te roszczenia stały się przyczyną wczorajszych demonstracji Polaków w kilku dużych miastach w USA. W Polsce, wyjąwszy Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, nikt nie demonstruje przeciwko niezgodnym z przepisami prawa polskiego i międzynarodowego roszczeniom Żydów wobec Polski. Sytuacja jest naprawdę absurdalna na kilku poziomach absurdu.

Rząd PiS udaje, że „447” nie ma, a urzędnicy amerykańscy mówią o roszczeniach marsjańskich dotyczących mieszkańców Wenus. Niestety, hasła PiS rozminęły się z rzeczywistością na tyle, że chyba nikt rozumny nie może dalej udawać zaufania dla tej partii. Pokorne postawy wobec urzędników amerykańskich, europejskich czy nawet izraelskich budzą moje obrzydzenie, a dodawanie do tych postaw wywodów o honorze, ojczyźnie i jeszcze Bogu jest już schizofrenią.

Z „narodowców” PiS robi sługusów Putina, którzy chcą zniszczyć kłamstwami o „447” sojusz z USA. Z drugiej strony wicepremier Gliński mówi o groźbie wyprowadzenia wojsk amerykańskich z Polski, jeśli będziemy prowadzili badania naukowe w Jedwabnem. Gdzie tu jest prawda? Gdzie jest tak zwany interes narodowy? Pseudo naukowcom rząd daje ogromne środki na tworzenie żydowskiej fikcji o polskich zbrodniach, a nie wspiera ten sam rząd działań Polonii w interesie narodu.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s