Dla jednych jest mężem opatrznościowym, dla drugich jest despotyczną żoną, a dla innych jest śmiesznym, starszym panem, który całkowicie stracił kontakt z rzeczywistością. Nie wiem, kto jest bliżej prawdy o pośle Kaczyńskim, ale ostatnie doniesienia o trudnej sytuacji finansowej obietnic posła zwanych piątką dają przewagę tym innym.

Propaganda sukcesu kończy się większym deficytem budżetowym od głoszonego ze wszystkich ambon przez wyznawców Srebrnego Prezesa. Jaki sens ma wydawanie pieniędzy z kredytów dla ludzi, którzy te pieniądze mają? Jestem w stanie zrozumieć wspomaganie finansowe biednych, ale dawanie wszystkim po równo nie bardzo mogę wyjaśnić. Już program 500+ stracił całkowicie rację bytu w obowiązującej wersji, bo rodzi się mniej dzieci. Po co zatem dokładać podobny program dla emerytów, zamiast rzeczywiście pomóc najniżej uposażonym? Nie wiem. Prawdopodobnie sam Kaczafi tego nie wie i wiedzieć nie chce, a odpowiedzialnością za swoje błędy, jak zwykle u Kaczafiego bywa, obarcza swoich najbliższych współpracowników. Podobno ostatnio dostało się po głowie premierowi, a są nawet pogłoski, że zauroczenie „największym geniusze w polskiej polityce po 1989 roku” definitywnie się skończyło i dni premiera Morawieckiego są policzone.

Niektórzy współpracownicy posła Kaczyńskiego wobec rosnącej popularności idei LGBT namawiają go do ujawnienia swoich preferencji seksualnych. Wprawdzie na zoofilię nie przyszedł jeszcze odpowiedni klimat, ale właściwy i bardzo pożądany jest homoseksualizm. Podobno sam Kaczafi nie jest jeszcze przekonany, dlatego badania opinii publiczne robią w PiS ciągle i czekają na najlepszy moment, żeby prezesa przekonać.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s