ONZ opublikowała raport na temat ludobójstwa w Izraelu. Jasno z tego raportu wynika, że Izraelczycy mordują Palestyńczyków. Giną nawet palestyńskie dzieci. Niczym nie da się uzasadnić strzelania przez snajperów izraelskich do dzieci, które podchodzą do granicznego ogrodzenia. Bajki o żywych bombach i opasywaniu się materiałami wybuchowymi mogą działać na terenach zamieszkałych, ale strzelanie na gołym polu jest zwykłą zbrodnią ludobójstwa.

Izraelski rząd twierdzi, że korzysta tylko z prawa do obrony własnych granic, natomiast ONZ jest oskarżany o lewackie odchylenia i prześladowanie praworządnego państwa, które zapewnia swoim obywatelom bezpieczeństwo i dobrobyt. Podważa się nawet oczywiste dowody w postaci filmów z pasa granicznego, a zeznania świadków nazywa się manipulacjami wrogów Izraela. No cóż! Żydom w propagandzie mogli dorównać tylko Żydzi z III Rzeszy Hitlera.

Powyższy raport może nie zainteresowałby mnie, bo zbrodnicza działalność tego faszystowskiego państewka pożydowskiego jest mi doskonale znana od wielu lat, ale obecne obelżywe wystąpienia izraelskich polityków po niedawnej konferencji w Warszawie w relacji z tym raportem pozwalają Polakom na odpowiednie potraktowanie państwa Izrael. Reakcja Polski powinna polegać na całkowitym zerwaniu stosunków dyplomatycznych z faszystowskim Izraelem. I tyle.

Wiem oczywiście, że do takiej reakcji Polski potrzebni są politycy z … jajami. A mamy posła Kaczyńskiego z towarzystwem wzajemnej adoracji.

Piotr Tomski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s